Експертна оцінка землі

  • 10-08-2020
  • комментариев

Щоб здійснити прийняття спадщини, слід звернутися в нотаріальну контору і подати заяву. Закон України передбачає, що вступає в спадщину громадянин зобов'язаний оформити спеціальний документ, тобто потрiбна оцінка землі не пізніше шести місяців після смерті спадкодавця, інакше спадкоємець не зможе претендувати на спадщину. Але є винятки і певні тонкощі в різних випадках. Якщо наследнік - громадянин з обмеженими фізичними можливостями; недієздатний і зареєстрований за однією адресою з спадкодавцем; малолітня дитина, яка не досягла повноліття, заяву нотаріусу можна і не подавати.

Щоб вступити в законну спадщину, слід:

Подати нотаріальної компанії заяви про прийняття спадщини (якщо немає спеціальних умов, викладених вище). Отримати виписку з кадастру в місцевому управлінні Державного Земельного Агентства на підставі нотаріального запиту. Отримати у нотаріуса свідоцтво про право на спадщину.

Отримати у нотаріуса виписку з Державного Реєстру прав на нерухоме майно. Як тільки вона буде отримана, спадок можна вважати належним чином оформленим. Випіска- остаточний документ, що підтверджує право власності на земельну ділянку, отриману за заповітом. Додаткові маніпуляції для оформлення та реєстрації права власності не потрібно проводити.

Начебто все просто і зрозуміло, але буває так, що ділянка належала спадкодавцеві на підставі державного акту, а в державний земельний кадастр були відсутні відомості про присвоєння кадастрового номера. Якщо це так, то оформлення спадщини буде загальмовано, адже доведеться зайнятися організацією алгоритму дій, які передбачають внесення земельної ділянки в базу Державного Земельного Кадастру і отримання відповідної виписки. Щоб отримати виписку на ділянку землі, у якого немає кадастрового номера, потрібно звернутися в спеціальну компанію, що має в штаті кваліфікованих інженерів-землевпорядників, які пройшли сертифікацію. Землевпорядна розробить документи технічного спрямування, щоб встановити межі ділянки, погоджує в спеціалізованій установі, отримає виписку з кадастру, яку потрібно буде подати до нотаріальної фірму для прийняття спадщини.

Оцінка вартості земельних ділянок-досить складна і індивідуальна процедура, і для її проведення слід звертатися до професіоналів своєї справи! Звернувшись до нас, вже з першої хвилини Ви зможете переконатися у високому рівні кваліфікації наших співробітників, отримавши при цьому професійну консультацію, актуальну саме у Вашому випадку. Та й цінова політика нашої компанії побудована так, що кожен клієнт буде здивований не тільки високим рівнем, починаючи від прийому заявки, до її виконання, але і демократичною вартістю послуг!

комментариев

Добавить комментарий