Горячая новость: Что такое эмпатия

Чи може БТІ не видати техпаспорт на будинок?

  • 24-07-2020
  • комментариев

В оформленні техпаспорта на будь-яку нерухомість може бути відмовлено по ряду причин. Часто «грішать» цим державні структури. Якщо ж ви замовляєте технічний паспорт на будинок в приватній компанії, як kbti.com.ua, шанси отримати відмову мінімальні. Навіть якщо ви допустили помилку, фахівці завжди підуть назустріч і допоможуть швидко її усунути. Але для прискорення процесу бажано правильно підготуватися до подачі заявки, уникаючи поширених помилок.

Пакет документів

Часто відмова викликана незначними помилками в поданих документах, або ж неповним пакетом паперів. У такому випадку досить принести фахівця відсутні документи або переписати папери. Навіть однієї неправильно написаної літери в заяві досить для того, щоб не починати процедуру видачі технічного паспорта. Відсутність правовстановлюючих документів - це вже більш серйозна справа. Для їх збору потрібно витратити більше часу і зусиль. Але і в цьому випадку ви можете отримати професійну консультацію, яка прискорить процес. Запросити оформлення техпаспорта може тільки власник нерухомості. Також можливе надання довіреності, складеної відповідно до вимог законодавства.

Перепланування

Техпаспорт можна видати в тому випадку, якщо реальна конструкція об'єкта нерухомості не відповідає інформації в технічному плані. В такому випадку необхідно внести правки в технічний план, отримати відповідний дозвіл, і потім оформити техпаспорт. Цим також можуть зайнятися фахівці, тому вам не доведеться витрачати особистий час на спілкування з контролюючими органами. Без узаконення перепланування можуть виникнути проблеми з продажем, обміном і іншими юридичними операціями з нерухомістю. Навіть якщо ви отримали відмову в державній установі, його можна оскаржити в суді. Практика показує, що суди часто стають на бік заявника, і він в результаті отримує необхідні документи. Але набагато краще не витрачати час і гроші на подібні розгляди, а відразу ж звертатися в компанію, яка оформить технічний паспорт без зволікань.

комментариев

Добавить комментарий